Co a kdo jsou STOPAŘI / PŘIDEJ SE k nám / Informace PRO RODIČE


72 hodin

V neděli 16.10 se zúčastníme dobrovolnické akce 72 hodin, jež je akcí dobrých skutků po celé České republice. Vyrazíme proto tedy do nedaleké oblasti Českého krasu a uděláme něco pro přírodu. Sepneme na den vztahy s touto chráněnou krajinnou oblastí a pokusíme se ji vyčistit od hromad odpadků, které se zde vyskytují. Naším hlavním útočištěm bude okolí lomů Velká a Malá Amerika. Bližší informace naleznete zde.

Druhé táborové megafotoalbum již ve fotogalerii!

2016/10/07 23:35 · Danczis · 0 Komentáře

Výprava na Zvolskou Homoli

První podzimní výprava nás zavedla na vrch Zvolská Homole a do stejnojmenné přírodní rezervace. I když nám počasí zrovna nepřálo, výhledy na Vltavu jsme si stejně užili. Také jsme si vyzkoušeli, jak těžké je esteticky sladit lidské výtvory v podobě CD s přírodou, dozvěděli jsme se co je Bupleurum affine a čím je zajímavé, a také potkali „smečku“ mloků skvrnitých 8-o Fotografie z výpravy naleznete ZDE.

2016/09/29 20:30 · Ája · 0 Komentáře

Boj o střediskovou vlajku

Doplněné fotografie ze Střediskového srazu ZDE

O víkendu 9. - 11. 9. se na tábořišti v Dubu u Vlašimi konal střediskový sraz. Součástí srazu byl i Boj o střediskovou vlajku, který letos vyhrál 148. oddíl Rysů. Jinak se naším oddílem připravená akce po všech stránkách vydařila a všichni si sraz užili. Fotografie ze srazu jsou ZDE.

2016/07/29 12:17 · Šídlo · 0 Komentáře

Starší zápisky >>


Stopaři jsou: Přes dvacet kluků a holek ve věku 7-16 let a tým vedoucích • Aktivity tradční i netradiční, výlety a letní tábor, deskové hry, geocaching a další programSkautský oddíl na Praze 3


You could leave a comment if you were logged in.
start.txt · Poslední úprava: 2011/08/11 15:54 autor: Opix
chimeric.de = chi`s home Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0